PŘÍPRAVKY REHA MĚ ZBAVILY ATOPICKÉHO EKZÉMU

Krém a tělové mléko REHA umožňují přirozenou regeneraci hlubokých struktur pokožky. Při používání mějte na paměti, že se jedná o dlouhodobý proces, při kterém je velmi důležitá pravidelnost.


KRÉM REHA SPECIAL

Obsahuje maximum léčivých látek a slouží k vyléčení akutních ložisek ekzému. Můžete si vybrat 20ml nebo 100ml balení. Krém používejte do doby, než problém odezní.

TĚLOVÉ MLÉKO REHA LOTIO

Dočasně nahrazuje kožní bariéru a chrání pokožku v době její regenerace a hojení. Díky 200ml balení je ideální pro ošetření větších ploch. Můžete ho používat dlouhodobě.

TIP

Osobně před spaním používám krém REHA special na obličej a problémové partie a ráno tělové mléko REHA lotio. Po sprchování aplikuji na celé tělo REHA lotio.

Používání

3-5x denně
PRAVIDELNÁ APLIKACE

Dostatečné množství přípravku vmasírujte do postižených oblastí 3-5x denně. První týden můžete cítit pálení nebo štípání, není se ale čeho bát. Pokračujte v používání.


2 týdny

PRVNÍ VÝSLEDKY

První výsledky uvidíte při správné péči po 2 týdnech. S péčí nepřestávejte - úplná regenerace kožních buněk trvá minimálně 4 týdny.

8 týdnů
MINIMÁLNÍ DOBA APLIKACE

Čas obnovy buněk pokožky se liší podle typu kůže, přípravky REHA proto používejte alespoň 8 týdnů, aby měla kůže dostatek času na regeneraci.

UPOZORNĚNÍ

Pokud budete krém používat po krátkou dobu, málo nebo nepravidelně, riskujete, že změnu nezaznamenáte. Pravidelnost a dlouhodobost je u přípravků REHA skutečně zásadní.

6 věcí, které byste měli vědět


  1. Přípravky REHA jsou vhodné pro dospělé i děti (i do 3 let).
  2. Krém a tělové mléko se vzájemně doplňují a podporují.
  3. Krém i tělové mléko můžete kombinovat i s dalšími dermatologickými přípravky včetně kortikosteroidů.
  4. Testy nepotvrdily žádné nežádoucí účinky na zdravou ani poškozenou kůži.
  5. Malé balení krému je vhodné na cesty, nepoužívejte ho jako zkušební vzorek.
  6. Pokud chcete přípravky REHA jen vyzkoušet, riskujete, že se efekt nedostaví.


Můj příběh a názor už znáte.