CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?

Přípravky REHA dnes používají lidé po celém světě. 

Další ohlasy najdete v e-shopu, kde si můžete krém a tělové mléko také koupit.


Andrea H.

Už po týdnu se stav mojí kůže zlepšil!

Ekzémem trpím od dětství. Projevuje se hlavně na rukách. Popraskaná kůže, suchá, poničená a svědí. Vyzkoušela jsem tolik krémů, pleťových mlék a zázračných lektvarů, že si ani všechny nepamatuji. Kortikosteroidy jsem přestala používat, když jsem si uvědomila, že nefungují.

Krém REHA je bílý, přiměřeně hustý a bez zápachu. Dočetla jsem se, že se dá použít na jakoukoliv vnější část těla. Třikrát denně jsem nanesla tenkou vrstvu krému na ložiska ekzému, vstřebal se do 5 minut. V návodu stojí, že při aplikaci můžete cítit mírné pálení. Opravdu jsem na začátku cítila pálení na místech, kde byla má kůže popraskaná. Po 5 minutách ale přestalo. Už po jednom týdnu užívání se stav kůže hodně zlepšil a během dalších týdnů jsem pozorovala, jak se moje kůže léčí zevnitř i zvenčí.M. Oldfield

Zánětlivá ložiska prakticky zmizela.

Minulý rok se mi najednou objevil silný ekzém na levé ruce. Zkusil jsem spoustu krémů, ale žádný z nich nepomohl. Také můj praktický lékař mi předepsal mnoho léků zároveň se zvláčňující mastí, čistícím mlékem a přísadami do koupele. Vyzkoušel jsem zinkovou mast, která fungovala ze všech přípravků nejlépe, ale jen proto, že pokožku hydratovala. Na hluboké a bolestivé praskliny ani zánětlivá ložiska nefungovalo nic. Koupil jsem si dokonce bavlněné rukavice, abych si mohl ruce na noc namazat krémem, ale ani ty nefungovaly.

Měl jsem štěstí, že jsem narazil na muže, který mi doporučil vyzkoušet tento krém, a já jsem velmi rád, že jsem to udělal. Zánětlivá ložiska prakticky zmizela a hluboké, bolavé praskliny na kůži se vyléčily. První tři dny byly opravdu těžké, protože při aplikaci ekzém příšerně pálil, ale nevzdal jsem se. Krém je velmi lehký, něco mezi tělovým mlékem a krémem. Pálení ustalo a ekzém se stále zlepšuje. Tento výrobek velmi doporučuji!


Charlotte J.

Krém nás skutečně překvapil.

Abych přiblížila svou situaci, můj přítel má velmi suchou kůži na celém těle. Nejvíce zasažené jsou ruce, nohy a tvář. Rozhodla jsem se dát tomuto výrobku šanci. Říkala jsem si, že stojí za to ho alespoň vyzkoušet.

Balení je poměrně velké. Samotný krém je docela řídký až vodový. V minulosti jsme přišli na to, že nejlepší jsou výrobky s hustou konzistencí, které se vstřebají do kůže. I přesto jsme výrobek vyzkoušeli. Krém nebo tělové mléko (nebo jakkoliv mu chcete říkat) má příjemnou, ne příliš pronikavou vůni. Po několika týdnech používání jsme zjistili, že se plocha suché kůže zmenšuje. Nezmizela úplně, ale byla bezpochyby menší než obvykle. I když je ještě příliš brzy soudit, mohl by tento výrobek problém se suchou kůží vyřešit. Krém se dobře vtírá do pokožky a skutečně nás překvapil. Můj partner je každopádně spokojený a hodlá ho používat i v budoucnosti.