CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

Přípravky REHA používají lidé po celém světě. Další ohlasy najdete v e-shopu, kde si můžete krém a tělové mléko také koupit.


Andrea H. (UK)

Nový způsob léčby ekzému. Hurááá!!

Ekzémem trpím od dětství. Projevuje se zejména na rukách. Má kůže je popraskaná, suchá, poničená a svědí. V průběhu let jsem vyzkoušela tolik krémů, pleťových mlék a zázračných lektvarů, že si ani všechny nepamatuji. Neustále hledám odpověď. Kortikosteroidy jsem přestala užívat, když jsem si uvědomila, že nefungují, a také tehdy, když mi byla diagnostikována osteopenie (úbytek kostní hmoty).

Krém je bílý, přiměřeně hustý a bez zápachu. Dočetla jsem se, že ho lze použít na jakoukoliv vnější část těla a že je vhodný i pro děti. Třikrát denně jsem nanesla tenkou vrstvu krému na ložiska ekzému. Vstřebal se do 5 minut. Krém se doporučuje používat po dobu 8 týdnů, protože 4 týdny trvá, než se kůže zahojí, a potom je potřeba v aplikaci pokračovat. V návodu stojí varování, že při aplikaci můžete cítit mírné pálení. Opravdu jsem na začátku cítila pálení na místech, kde byla má kůže popraskaná. Po 5 minutách ale přestalo.

Už po jednom týdnu užívání se stav mé kůže značně zlepšil. Během dalších týdnů jsem pozorovala, jak se moje kůže léčí zevnitř i zvenčí. 


M. Oldfield (UK)

EKZÉM NA RUKOU

Minulý rok se mi najednou objevil silný ekzém na levé ruce. Zkusil jsem spoustu krémů, ale žádný z nich nepomohl. Také můj praktický lékař mi předepsal mnoho léků zároveň se zvláčňující mastí, čistícím mlékem a přísadami do koupele. Vyzkoušel jsem také zinkovou mast, která fungovala ze všech přípravků nejlépe, ale jen proto, že pokožku hydratovala. Na hluboké a bolestivé praskliny ani zánětlivá ložiska nefungovalo nic. Koupil jsem si dokonce bavlněné rukavice, abych si mohl ruce na noc namazat krémem, ale ani ty nefungovaly.

Měl jsem štěstí, že jsem narazil na muže, který mi doporučil vyzkoušet tento krém, a já jsem velmi rád, že jsem to udělal. Zánětlivá ložiska prakticky zmizela a hluboké, bolavé praskliny na kůži se vyléčily. První tři dny byly opravdu těžké, protože při aplikaci ekzém příšerně pálil, ale nevzdal jsem se. Krém je velmi lehký, něco mezi tělovým mlékem a krémem. Pálení ustalo a ekzém se stále zlepšuje. Jel jsem na tři dny ke kamarádovi a zapomněl si vzít krém s sebou, takže se ekzém trochu zhoršil. Krém se musí používat nepřetržitě, takže si ho nezapomeňte brát s sebou. Tento výrobek velmi doporučuji!


Charlotte J. (UK)

Pomáhá v boji proti suché kůži. Příjemně voní a zanechává jemnou pleť.

Abych přiblížila svou situaci, můj přítel má velmi suchou kůži na celém těle. Nejvíce zasažené jsou ruce, nohy a tvář. Rozhodla jsem se dát tomuto výrobku šanci. Říkala jsem si, že stojí za to ho alespoň vyzkoušet.

Tento výrobek má zlepšovat stav suché kůže. Balení je poměrně velké a obsahuje 200 ml. Samotný krém je docela řídký až vodový. V minulosti jsme přišli na to, že nejlepší jsou výrobky s hustou konzistencí, které se vstřebají do kůže. I přesto jsme výrobek vyzkoušeli. Krém nebo tělové mléko (nebo jakkoliv mu chcete říkat) má příjemnou, ne příliš pronikavou vůni.

Po několika týdnech používání jsme zjistili, že se plocha suché kůže zmenšuje. Nezmizela úplně, ale byla bezpochyby menší než obvykle. I když je ještě příliš brzy soudit, mohl by tento výrobek problém se suchou kůží vyřešit. Krém se dobře vtírá do pokožky a skutečně nás překvapil.

Můj partner je s tímto výrobkem spokojený a hodlá ho používat i v budoucnosti.